Reklama

Jechał autostradą pod prąd. Miał 3 promile

Skrajnie nieodpowiedzialny 30-letni obywatel Ukrainy został zatrzymany dzisiejszej nocy, 23 bm.

Na autostradzie A4 mężczyznę jadącego mercedesem pod prąd zauważyli funkcjonariusze Straży Granicznej.

Zatrzymali 30-latka, a jako że wyczuli od niego woń alkoholu, zawiadomili policję. Policjanci z komisariatu w Radymnie stwierdzili ponad 3 promile alkoholu w jego organizmie!

Obywatel Ukrainy trzeźwieje teraz w areszcie, gdy już dojdzie do siebie, usłyszy zarzuty kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości.

Odpowie też za niestosowanie się do znaków drogowych. Zatrzymano mu prawo jazdy. Grozi mu kara grzywny, ograniczenia albo pozbawienia wolności do 2 lat. 

AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Baku - niezalogowany 2016-08-23 22:43:03

    Straszna  kara za to zeby wyzabijał ludzi 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama