Ponad 2 promile alkoholu miał kierowca jeepa zatrzymany przez lubaczowskich policjantów.
Na ul. Wyszyńskiego w Lubaczowie uwagę policjantów zwrócił samochód, którego kierowca zapomniał o włączeniu świateł. W trakcie kontroli okazało się, że 31-letni obywatel Ukrainy dodatkowo jest nietrzeźwy. Został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Jego samochód policjanci przekazali podróżującemu z nim pasażerowi, który był trzeźwy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze