Reklama

Jechał jeepem na podwójnym gazie

14/06/2018 09:30

Ponad 2 promile alkoholu miał kierowca jeepa zatrzymany przez lubaczowskich policjantów.

Na ul. Wyszyńskiego w Lubaczowie uwagę policjantów zwrócił samochód, którego kierowca zapomniał o włączeniu świateł. W trakcie kontroli okazało się, że 31-letni obywatel Ukrainy dodatkowo jest nietrzeźwy. Został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Jego samochód policjanci przekazali podróżującemu z nim pasażerowi, który był trzeźwy.


del
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama