Reklama

Jedna ławka to trochę za mało

28/06/2015 20:16

– Na przystanku przy ulicy Grunwaldzkiej, w sąsiedztwie stacji paliw, jest tylko jedna ławka, tymczasem oczekujących na autobus zwykle wielu. Bywa, że nie ma gdzie spocząć, a przecież z komunikacji miejskiej korzystają w dużej mierze osoby starsze, które z chęcią odpoczęłyby na ławeczce w oczekiwaniu na swoje połączenie. Warto byłoby pomyśleć o tym, by dostawić tam jeszcze jedną ławkę, tak by każdy miał możliwość odpoczynku. Z pewnością ucieszyłoby to wielu pasażerów.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama