– Na przystanku przy ulicy Grunwaldzkiej, w sąsiedztwie stacji paliw, jest tylko jedna ławka, tymczasem oczekujących na autobus zwykle wielu. Bywa, że nie ma gdzie spocząć, a przecież z komunikacji miejskiej korzystają w dużej mierze osoby starsze, które z chęcią odpoczęłyby na ławeczce w oczekiwaniu na swoje połączenie. Warto byłoby pomyśleć o tym, by dostawić tam jeszcze jedną ławkę, tak by każdy miał możliwość odpoczynku. Z pewnością ucieszyłoby to wielu pasażerów.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze