– Często podróżuję do szpitala w Przemyślu komunikacją miejską. Jak się okazuje, takich osób jak ja jest więcej, dlatego chciałabym na łamach „Sygnałów” zwrócić uwagę na problem dotyczący przystanku przy szpitalu na Monte Cassino. Wydaje się, że zaledwie jedna ławka pod zadaszeniem to za mało, biorąc pod uwagę tę szczególną lokalizację. Na autobus czekają tu matki z dziećmi, osoby starsze, a na ławce mieści się zaledwie 6 osób. Według mnie byłoby wskazane, aby stworzyć pasażerom dodatkową możliwość skorzystania z miejsca siedzącego, bo oczekujących nie brakuje, a nie każdy na ławce się zmieści. Druga byłaby bardzo mile widziana
– sugeruje Przemyślanka.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze