Reklama

Jedno z najdroższych aut w tym roku

26/05/2017 13:42

Czy kierowca luksusowego bmw x5, który nie był jego właścicielem próbował wywieźć je na Ukrainę i tam sprzedać? Ustalą to policjanci.

Kilka dni temu funkcjonariusze Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej z przejścia drogowego w Budomierzu zatrzymali bmw x5 (rok produkcji 2016) o wartości 350 tysięcy złotych. Podróżował nim 41-letni Polak, mieszkaniec Podkarpacia. Właścicielem samochodu była firma leasingowa, która zastrzegła, że nie można nim wyjeżdżać poza granice kraju. Według służb granicznych mężczyzna prawdopodobnie planował auto wywieźć  na Ukrainę i tam sprzedać. Dalsze czynności w tej sprawie prowadzą policjanci.

W tym roku funkcjonariusze Bieszczadzkiego OSG zatrzymali już ponad 50 pojazdów pochodzących z kradzieży o łącznej wartości 3 mln złotych. Trzy najdroższe pojazdy to: range rover sport oszacowany na 450 tys. zł, mercedes s350 – 300 tys. zł – oba pojazdy zatrzymane na początku stycznia na przejściu granicznym w Korczowej oraz wspomniane bmw x5 zatrzymane w Budomierzu.


del
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama