Na niszczejącą przez lata kładkę PKP mieszkańcy Przeworska narzekają od dawna. Sprawy związane z remontem były również problematyczne dla władz miasta, ponieważ jej właścicielem jest spółka PKP. Pojawiła się jednak nadzieja na poprawę stanu tego obiektu.
– Po trudnych rozmowach wstępnie udało nam się nakreślić możliwy zakres remontu, aby kładka była czynna do czasu objęcia jej dużym projektem. Z wyliczeń PKP wynika, że generalny remont pochłonie około 700 tysięcy złotych – poinformował burmistrz. – Na razie rozmowy są obiecujące, więc mam nadzieję, że je dopniemy. Niestety miasto będzie musiało partycypować w kosztach, bo PKP nie widzi innej możliwości – powiedział L. Kisiel.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Jak by miasto dobrze dysponowało swoimi gruntami i nie udzielało bez czynszowych dzierżaw to miało by fundusze na remont kładki i inne inwestycje. Korupcja szerzy się nadal w mieście Przeworsk, jako mieszkaniec Przeworska żądam rozliczenia wszystkich którzy są u władzy
Jak by miasto dobrze dysponowało swoimi gruntami i nie udzielało bez czynszowych dzierżaw to miało by fundusze na remont kładki i inne inwestycje. Korupcja szerzy się nadal w mieście Przeworsk, jako mieszkaniec Przeworska żądam rozliczenia wszystkich którzy są u władzy