Reklama

Jest szansa na remont kładki PKP

03/06/2016 14:06

Na niszczejącą przez lata kładkę PKP mieszkańcy Przeworska narzekają od dawna. Sprawy związane z remontem były również problematyczne dla władz miasta, ponieważ jej właścicielem jest spółka PKP. Pojawiła się jednak nadzieja na poprawę stanu tego obiektu.

– Po trudnych rozmowach wstępnie udało nam się nakreślić możliwy zakres remontu, aby kładka była czynna do czasu objęcia jej dużym projektem. Z wyliczeń PKP wynika, że generalny remont pochłonie około 700 tysięcy złotych – poinformował burmistrz. – Na razie rozmowy są obiecujące, więc mam nadzieję, że je dopniemy. Niestety miasto będzie musiało partycypować w kosztach, bo PKP nie widzi innej możliwości – powiedział L. Kisiel.


bc
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    mieszkaniec Przeworska - niezalogowany 2016-06-03 20:59:12

    Jak by miasto dobrze dysponowało swoimi gruntami i nie udzielało bez czynszowych dzierżaw to miało by fundusze na remont kładki i inne inwestycje. Korupcja szerzy się nadal w mieście Przeworsk, jako mieszkaniec Przeworska żądam rozliczenia wszystkich którzy są u władzy

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama