Reklama

JKS 1909 Jarosław drugim finalistą Pucharu Polski na szczeblu OZPN Jarosław

W rozegranym dzisiejszego (22 listopada br.) dnia półfinałowym meczu w ramach Pucharu Polski na szczeblu Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Jarosławiu III-ligowy JKS 1909 Jarosław pokonał na wyjeździe IV-ligowy KS Wiązownica.

Mecz była bardzo zacięty i wcale nie było pewne, że wyżej notowani jarosławianie – mimo że wystąpili w niemal optymalnym składzie – awansują do okręgowego finału. O wszystkim zdecydowała bramka w końcówce spotkania, którą zdobył skrajny obrońca trzecioligowca Bartłomiej Gliniak. Mogła być dogrywka, gdyby w 86. min Maciej Saramak o centymetry nie pomylił się przy strzale, który wylądował na słupku bramki strzeżonej przez Piotra Ciska.
W finale okręgowym, który rozegrany zostanie wiosną przyszłego roku JKS 1909 Jarosław zmierzy się z Wólczanką Stal Systems Wólka Pełkińska, która w drugim półfinale, kilka tygodni wcześniej, uporała się z Piastem Tuczempy, wygrywając 4:3.

KS Wiązownica – JKS Jarosław  0:1 (0:0)
Bramka:
0:1 Gliniak 83. min.
Wiązownica: Michałowicz – Kubas, Luft, Saramak, Bartnik – Misiąg, Halejcio, Sierżęga, Stefan, Czub – Hołub (66. Brzyski).
JKS 1909: Cisek – Gliniak, Daszyk, Sokołenko, Kuliga – Oziębło (65. Wróbel), Kukiełka, Kycko, Czyż (87. Kiwior) – Dziedzic, Jamrozik.
Sędziował: Dariusz Michalec (Lubaczów). Żółte kartki: Bartnik, Brzyski oraz Cisek, Kuliga i Wróbel. Czerwona kartka: Kubas (77. – faul). Widzów: 150.


MG
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama