Reklama

JKS 1909 Jarosław gra dalej w Pucharze Polski

W rozegranym dzisiejszego (18 maja br.) popołudnia półfinałowym meczu w ramach Pucharu Polski III-ligowy JKS 1909 Jarosław zmierzył się w Pisarowcach z tamtejszym LKS-em, grającym na co dzień w IV lidze podkarpackiej.

Jarosławianie po zdobyciu Pucharu Polski na szczeblu OZPN Jarosław awansowali do najlepszej „czwórki” na Podkarpaciu pucharowych zmagań. Ich rywalem był LKS Pisarowce, który w finale na szczeblu OZPN Krosno sensacyjnie pokonał Karpaty Krosno. Już przed tym meczem było wiadomo, że rywalem zwycięzcy w finale Pucharu Polski na Podkarpaciu będzie Stal Rzeszów, która w drugim półfinale wojewódzkim pokonała zdobywcę pucharu na szczeblu OZPN Stalowa Wola Strzelca Dąbrowica 5:2.

Podopieczni Mariusza Sawy musieli sporo się namęczyć z ambitnym zespołem z Pisarowic. Mimo że wciąż niepewna jest ich sytuacja w III-ligowej tabeli, spotkania nie odpuścili i walczyli o awans do finału wojewódzkiego. Wywalczyli go, pokonując rywala 3:2 (1:0). Bramki dla jarosławian zdobyli: Jarosław Dziedzic (20. min), Kacper Rop (52. min) i 18-letni, jeszcze junior, Aleksander Czyż (78. min). Dla IV-ligowca do siatki trafili Kamil Walaszczyk (22. min) i Piotr Lorenc (72. min).


mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama