Reklama

JKS 1909 Jarosław pierwszym półfinalistą

W Piwodzie rozegrany został pierwszy ćwierćfinałowym mecz w ramach Pucharu Polski na szczeblu OZPN Jarosław. III-ligowy JKS 1909 nie miał żadnych problemów z pokonaniem V-ligowego, miejscowego Santosu.

Santos w poprzedniej rundzie wyeliminował Orła Przeworsk, ale tym razem nie był w stanie sprawić podobnej niespodzianki. Jarosławianie, pewnie pomni tamtych wydarzeń, nie pozwolili rywalowi w zasadzie na nic. Mecz został rozstrzygnięty już w pierwszych 45 minutach, w których III-ligowiec trzykrotnie lokował piłkę w siatce Santosu. Trzy pozostałe ćwierćfinałowe mecze (Promyk Urzejowice – Piast Tuczempy, Granica Stubno – Wólczanka Stal Systems Wólka Pełkińska, KS Wiązownica – Sokół Sieniawa) rozegrane zostaną 6 i 7 października br.

Santos Piwoda – JKS 1909 Jarosław  0:4 (0:3)
Bramki:
0:1 Jamrozik 16. min, 0:2 Rop 20. min, 0:3 Kycko 35. min, 0:4 Raba 73. min.
Santos: Półtorak – Wysocki, Piliszko, Iwański, Porczak (80′ Socha) – A. Opic (55′ Olech), Dominik Skrzypek (65′ Cieliczka), Dawid Skrzypek, R. Skrzypek – Nietrzeba, Niemczak.
JKS 1909: Guziewicz (70. Strączek) – Cienki (46. Kuliga), Sobol, Daszyk, Wróbel (46. Sokołenko) – Pawlak, Fedor, Kycko, Rop (46. Soczek), Oziębło – Jamrozik (46. Raba).
Sędziował: Jacek Kuśnierz (Jarosław). Widzów: 100.


mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama