W Piwodzie rozegrany został pierwszy ćwierćfinałowym mecz w ramach Pucharu Polski na szczeblu OZPN Jarosław. III-ligowy JKS 1909 nie miał żadnych problemów z pokonaniem V-ligowego, miejscowego Santosu.
Santos w poprzedniej rundzie wyeliminował Orła Przeworsk, ale tym razem nie był w stanie sprawić podobnej niespodzianki. Jarosławianie, pewnie pomni tamtych wydarzeń, nie pozwolili rywalowi w zasadzie na nic. Mecz został rozstrzygnięty już w pierwszych 45 minutach, w których III-ligowiec trzykrotnie lokował piłkę w siatce Santosu. Trzy pozostałe ćwierćfinałowe mecze (Promyk Urzejowice – Piast Tuczempy, Granica Stubno – Wólczanka Stal Systems Wólka Pełkińska, KS Wiązownica – Sokół Sieniawa) rozegrane zostaną 6 i 7 października br.
Santos Piwoda – JKS 1909 Jarosław 0:4 (0:3)
Bramki: 0:1 Jamrozik 16. min, 0:2 Rop 20. min, 0:3 Kycko 35. min, 0:4 Raba 73. min.
Santos: Półtorak – Wysocki, Piliszko, Iwański, Porczak (80′ Socha) – A. Opic (55′ Olech), Dominik Skrzypek (65′ Cieliczka), Dawid Skrzypek, R. Skrzypek – Nietrzeba, Niemczak.
JKS 1909: Guziewicz (70. Strączek) – Cienki (46. Kuliga), Sobol, Daszyk, Wróbel (46. Sokołenko) – Pawlak, Fedor, Kycko, Rop (46. Soczek), Oziębło – Jamrozik (46. Raba).
Sędziował: Jacek Kuśnierz (Jarosław). Widzów: 100.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze