Znany jest termin jubileuszowego, 30. Franciszkańskiego Spotkania Młodych w Kalwarii Pacławskiej. Potrwa od 23 do 29 lipca br.
Ojciec Marcin Drąg, dyrektor spotkania, wierzy, że ta data będzie dogodna dla[paywall] jak największej liczby uczestników.
– To już 30. Franciszkańskie Spotkanie Młodych, więc mam nadzieję, że odwiedzą nas nowi uczestnicy, ale także Ci, którzy byli związani ze spotkaniem od pierwszych edycji – mówi duchowny.
Pierwsza edycja FSM odbyła się w 1988 roku. Franciszkańskie Spotkanie Młodych ma charakter religijny. Organizatorem jest krakowska prowincja franciszkanów im. św. Antoniego z Padwy i bł. Jakuba Strzemię. FSM ma charakter biwakowy, odbywa się w Kalwarii Pacławskiej, malowniczej miejscowości oddalonej 25 km od Przemyśla.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze