Reklama

Jubileuszowe spotkanie na wzgórzu

24/02/2017 12:30

Znany jest termin jubileuszowego, 30. Franciszkańskiego Spotkania Młodych w Kalwarii Pacławskiej. Potrwa od 23 do 29 lipca br.

Ojciec Marcin Drąg, dyrektor spotkania, wierzy, że ta data będzie dogodna dla[paywall] jak największej liczby uczestników.

– To już 30. Franciszkańskie Spotkanie Młodych, więc mam nadzieję, że odwiedzą nas nowi uczestnicy, ale także Ci, którzy byli związani ze spotkaniem od pierwszych edycji – mówi duchowny.

Pierwsza edycja FSM odbyła się w 1988 roku. Franciszkańskie Spotkanie Młodych ma charakter religijny. Organizatorem jest krakowska prowincja franciszkanów im. św. Antoniego z Padwy i bł. Jakuba Strzemię. FSM ma charakter biwakowy, odbywa się  w Kalwarii Pacławskiej, malowniczej miejscowości oddalonej 25 km od Przemyśla.


del
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama