Reklama

Julia i Adrian – srebrni przełajowcy

Ostatnim akcentem lekkoatletycznego sezonu 2020 były – przełożone z marca br. – Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w biegach przełajowych połączone z II Grand Prix Podkarpacia, które 13 listopada br. odbyły się w Kolbuszowej.

W kategorii młodzików rywalizowali przedstawiciele 13 klubów z Podkarpacia i Małopolski. Sytuacja epidemiologiczna spowodowała, że[paywall] w zawodach Grand Prix Podkarpacia nie wystartowały dzieci z rocznika 2007 i młodsze. Do rywalizacji przystąpili jedynie młodzicy i juniorzy, i to w mocno okrojonym składzie. Problemy nie ominęły również UKS Tempo 5 Przemyśl, który reprezentowała tylko czwórka zawodników. Ale za to z bardzo dobrym skutkiem.

W kategorii młodzików przemyślanie wywalczyli dwa srebrne medale. Pierwszy – w rywalizacji dziewcząt – był dziełem Julii Błaszczak (2006) na dystansie 1,5 km, drugi – wśród chłopców – Adriana Pempusia (2005) na dystansie 3 km. Tuż za podium, na 4. miejscu, na 1,5 km uplasowała się Anna Procyk (2006). W biegu na 3 km juniorów młodszych wystartował Piotr Bereźnicki (2003), który  uplasował się na 5. pozycji.

Te osiągnięcia przełożyły się na zajęcie przez UKS „Tempo 5” 3. miejsca w klasyfikacji drużynowej.
mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama