Juniorzy Miejskiego Ośrodka Sportu w Lubaczowie w rundzie jesiennej zdobyli 28 punktów i uplasowali się na drugiej pozycji w II lidze podkarpackiej. Jeśli uda im się utrzymać tę pozycję, w przyszłym sezonie będą występować w wyższej klasie rozgrywkowej.
Zawodnicy z Lubaczowa w 12 meczach zdobyli 28 punktów, wygrywając 9-krotnie (5 razy u siebie, 4 na wyjeździe), raz remisowali na własnym boisku i doznali dwóch porażek w roli gości. Najwyższą wygraną lubaczowianie zanotowali w swoim pierwszym spotkaniu, wygrywając z Sanoczanką Święte aż 8:0. Najwyższej porażki doznali w Boguchwale, gdzie ulegli tamtejszemu Izolatorowi, a zarazem liderowi tabeli 2:6. Na półmetku rozgrywek, po 12 kolejkach Juniorzy MOS Pogoń- Sokół Lubaczów zajmują 2 miejsce w lidze tracąc do Izolatora 5 punktów.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.http://lubaczow.pl/go.php/pl/aktualnosci/art2716.htmlartykuł na stronie Miasta Lubaczów - www.lubaczow.pl :)
http://lubaczow.pl/go.php/pl/aktualnosci/art2716.htmlartykuł na stronie Miasta Lubaczów - www.lubaczow.pl :)