Reklama

Jutro akcja ekologiczna na jarosławskim Rynku

19/06/2016 16:32

W poniedziałek 20 czerwca w godz. 10.00 - 12.00 na jarosławskim rynku odbędzie się akcja dla przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych pod hasłem "Dobra zabawa to też dobre jej zakończenie".

Dzieci będą tworzyły prace z wykorzystaniem ciekawych przestrzennie obiektów, ale zadaniem będzie też ich odpowiednie posegregowanie oraz posprzątanie. Takie działania mają służyć uświadomieniu najmłodszym jakie zagrożenia niesie zaśmiecanie otoczenia, w którym żyją.

Akcja odbędzie się w ramach programu "Czysty Jarosław" realizowanego wspólnie przez Urząd Miasta Jarosławia oraz Miejski Ośrodek Kultury. - Uruchomiony program "Czysty Jarosław" daje nam możliwości docierania z ważnym tematem jakim jest ekologia do szerokiego grona odbiorców. Realizowane, ciekawe działania to propozycje zarówno dla dzieci, młodzieży jak i rodziców czy dziadków. Mam nadzieję, że zaproponowane formy spektaklu, warsztatów, konkursów, happeningu spodobają się mieszkańcom i chętnie włączą się w proekologiczne działania. Ważne jest byśmy myśląc o środowisku, zwrócili uwagę na nasze najbliższe otoczenie - mówi burmistrz, Waldemar Paluch.


pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama