Komendant Powiatowy Policji w Jarosławiu i Dyrektor Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących im. M. Dąbrowskiej w Jarosławiu zapraszają w piątek (19 czerwca) na debatę społeczną z cyklu „Bezpieczeństwo to nasza wspólna sprawa” pt. „Nie taki diabeł straszny – porozmawiajmy z młodzieżą o uzależnieniach”.
Będzie poświęcona problemom młodych ludzi związanymi z uzależnieniami oraz sposobom przeciwdziałania i rozpoznawania tego rodzaju zjawisk. O uzależnieniach będą mówić specjaliści zajmujący się nimi zawodowo.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze