Reklama

Jutro debata o uzależnieniach w jarosławskiej komendzie policji

18/06/2015 20:09

Komendant Powiatowy Policji w Jarosławiu i Dyrektor Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących im. M. Dąbrowskiej w Jarosławiu zapraszają w piątek (19 czerwca) na debatę społeczną z cyklu „Bezpieczeństwo to nasza wspólna sprawa” pt. „Nie taki diabeł straszny – porozmawiajmy z młodzieżą o uzależnieniach”.

Będzie poświęcona problemom młodych ludzi związanymi z uzależnieniami oraz sposobom przeciwdziałania i rozpoznawania tego rodzaju zjawisk. O uzależnieniach będą mówić specjaliści zajmujący się nimi zawodowo.
Debata odbędzie się w auli Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu przy ul. Poniatowskiego 50. Początek o 10.
erka
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości