„Oddaj krew - to nie boli”, pod takim hasłem dzisiaj, w niedzielę 5 lipca, w siedzibie Gminnego Ośrodka Kultury w Horyńcu-Zdroju zostanie przeprowadzona zbiórka krwi.
Zbiórkę organizuje Klub HDK „Ratownik” w Horyńcu oraz Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie oddział w Tomaszowie Lubelskim. Zgłaszać można się w godzinach od 9.00 do 12.00.
Krew to bezcenny lek, który produkuje tylko ludzki organizm i to jedyne źródło, aby ją pozyskać. Zwłaszcza w okresie wakacyjnym zapotrzebowanie jest duże, dlatego wszystkich chętnych zapraszamy do Horyńca-Zdroju. Będzie też możliwość zapisania się do rejestru Honorowych Dawców Szpiku Kostnego.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze