Reklama

Już dziś będą czekać na krew

05/07/2015 07:30

„Oddaj krew - to nie boli”, pod takim hasłem dzisiaj, w niedzielę 5 lipca, w siedzibie Gminnego Ośrodka Kultury w Horyńcu-Zdroju zostanie przeprowadzona zbiórka krwi.

Zbiórkę organizuje Klub HDK „Ratownik” w Horyńcu oraz Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie oddział w Tomaszowie Lubelskim. Zgłaszać można się w godzinach od 9.00 do 12.00.

Krew to bezcenny lek, który produkuje tylko ludzki organizm i to jedyne źródło, aby ją pozyskać. Zwłaszcza w okresie wakacyjnym zapotrzebowanie jest duże, dlatego wszystkich chętnych zapraszamy do Horyńca-Zdroju. Będzie też możliwość zapisania się do rejestru Honorowych Dawców Szpiku Kostnego.


pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości