Dziś, 8 bm., o godz. 18.00 w przeworskim ratuszy odbędzie się niezapomniany koncert kolęd. Dla zebranych zaśpiewają uczniowie przeworskich szkół muzycznych i ich nauczyciele. Honorowy patronat nad imprezą objął burmistrz Leszek Kisiel.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze