Reklama

Już jutro na Rynku znowu będzie można oddać krew

Jutro, 6 marca, na jarosławskim Rynku po raz kolejny zaparkuje autobus Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Rzeszowa.

Mobilny punkt poboru krwi chętni do podzielenia się cząstką siebie będą mogli odwiedzić w godzinach 9.00 - 12.00. By oddać krew, trzeba być osobą pełnoletnią, dlatego podczas rejestracji wymagane będzie okazanie dowodu osobistego. Warunkiem jest też ogólny dobry stan zdrowia. Akcje poboru krwi w Jarosławiu odbywają się cyklicznie od stycznia br. ( w pierwsze wtorki miesiąca). Do tej pory z okazji tej skorzystało 31 osób. Kolejna możliwość oddania krwi pojawi się za miesiąc, 3 kwietnia. Ponadto Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa odwiedzi Jarosaław: 8 maja, 5 czerwca, 3 lipca, 7 sierpnia, 4 września, 2 października, 6 listopada i 4 grudnia. Do końca roku szczytna inicjatywa będzie realizowana  w ramach znanej już jarosławianom akcji „Ulica zdrowia", którą urząd miasta prowadzi pod szyldem programu „Bezpieczny Jarosław".
ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości