Jutro, 6 marca, na jarosławskim Rynku po raz kolejny zaparkuje autobus Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Rzeszowa.
Mobilny punkt poboru krwi chętni do podzielenia się cząstką siebie będą mogli odwiedzić w godzinach 9.00 - 12.00. By oddać krew, trzeba być osobą pełnoletnią, dlatego podczas rejestracji wymagane będzie okazanie dowodu osobistego. Warunkiem jest też ogólny dobry stan zdrowia. Akcje poboru krwi w Jarosławiu odbywają się cyklicznie od stycznia br. ( w pierwsze wtorki miesiąca). Do tej pory z okazji tej skorzystało 31 osób. Kolejna możliwość oddania krwi pojawi się za miesiąc, 3 kwietnia. Ponadto Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa odwiedzi Jarosaław: 8 maja, 5 czerwca, 3 lipca, 7 sierpnia, 4 września, 2 października, 6 listopada i 4 grudnia. Do końca roku szczytna inicjatywa będzie realizowana w ramach znanej już jarosławianom akcji „Ulica zdrowia", którą urząd miasta prowadzi pod szyldem programu „Bezpieczny Jarosław".Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze