Już w niedzielę, 26 maja, szykuje się prawdziwa gratka dla fanów motoryzacji. Na jarosławskie bulwary zaprasza Stowarzyszenie Jarosławskie Mercedesy, które pod patronatem, burmistrza Jarosławia organizuje akcję „Bezpieczny Start z Gwiazdą”. Przyświecać jej będzie cel charytatywny.
Impreza startuje o g. 11. Co w programie? Głównym akcentem będzie oczywiście wystawa pojazdów, ale nie zabraknie i innych atrakcji w postaci symulatora dachowania, pokazów ratownictwa czy strefy edukacyjnej i gastronomicznej. Będzie można naładować akumulatory, dobrze zjeść, a przy okazji podziwiać wspaniałe auta. To okazja do spotkania dla fanów marki Mercedes, ale i wszystkich tych, których pasjonuje świat czterech kółek. Z pewnością nie zabraknie właścicieli kultowych modeli i dobrej energii.
W wydarzenie wpisany będzie dodatkowy charytatywny akcent w postaci zbiórki dla 16-letniej Oliwki, która jest wielką fanką Mercedesów. Dziewczyna cierpi na rzadką chorobę genetyczną, a jej leczenie pochłania sporą część domowego budżetu, stąd pomoc w postaci datku do puszek będzie tego dnia bardzo mile widziana. Organizatorzy liczą na frekwencję i otwarte serca uczestników.
Zapraszamy do Jarosławia!
Oliwkę wesprzeć można też poprzez wpłaty na konto internetowej zrzutki pod adresem: https://zrzutka.pl/yy98y9

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze