Reklama

Kamil Dziukiewicz w zarządzie PZTS

Trener i menadżer superligowego Kolpinga FRAC Jarosław Kamil Dziukiewicz wybrany został do zarządu Polskiego Związku Tenisa Stołowego.

Podczas Nadzwyczajnego Walnego Zebrania Sprawodawczo-Wyborczego w PZTS wybrano nowe władze związku. Prezesem pozostał Wojciech Waldowski. W głosowaniu na członków zarządu PZTS największą liczbę głosów otrzymał Dariusz Szumacher – 57. Oprócz niego w skład tego gremium weszli: Kamil Dziukiewicz (42), Zbigniew Leszczyński (42), Piotr Anchim (41), Marek Zalewski (38), Tadeusz Nowak (36), Michał Napierała (35), Grzegorz Kielar (35), Andrzej Hrehorowicz (33) i Sebastian Jagiełowicz. Dotychczasowy prezes W. Waldowski w drugiej turze głosowania pokonał Waldemara Moskę i przez najbliższe cztery lata będzie kierował Polskim Związkiem Tenisa Stołowego. Kadencja nowych władz PZTS potrwa do 2020 roku.

– Wybór do zarządu mojej osoby świadczy o tym, że nasze działania w Jarosławiu zostały pozytywnie odebrane i docenione przez delegatów. Liczę na dobrą współprace i na to, że wszyscy będziemy potrafili wnieść się ponad ligową rywalizacje i razem popracować na rzecz całego polskiego tenisa stołowego – powiedział K. Dziukiewicz. – A robić jest co. Na konkrety jeszcze za wcześnie, ale największy nacisk chciałbym położyć na szkolenie i organizacje imprez, gdzie już mamy przetarte szlaki. Mamy doświadczenie w imprezach ogólnopolskich, które odbywały się w naszym mieście i zostały ocenione bardzo wysoko – dodał.

Pierwsze posiedzenie nowego zarządu zaplanowane zostało na 8 listopada br. Wtedy zostanie ustalony zakres konkretnych działań każdego z członków nowych władz PZTS.
MG
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama