Trener i menadżer superligowego Kolpinga FRAC Jarosław Kamil Dziukiewicz wybrany został do zarządu Polskiego Związku Tenisa Stołowego.
Podczas Nadzwyczajnego Walnego Zebrania Sprawodawczo-Wyborczego w PZTS wybrano nowe władze związku. Prezesem pozostał Wojciech Waldowski. W głosowaniu na członków zarządu PZTS największą liczbę głosów otrzymał Dariusz Szumacher – 57. Oprócz niego w skład tego gremium weszli: Kamil Dziukiewicz (42), Zbigniew Leszczyński (42), Piotr Anchim (41), Marek Zalewski (38), Tadeusz Nowak (36), Michał Napierała (35), Grzegorz Kielar (35), Andrzej Hrehorowicz (33) i Sebastian Jagiełowicz. Dotychczasowy prezes W. Waldowski w drugiej turze głosowania pokonał Waldemara Moskę i przez najbliższe cztery lata będzie kierował Polskim Związkiem Tenisa Stołowego. Kadencja nowych władz PZTS potrwa do 2020 roku.
– Wybór do zarządu mojej osoby świadczy o tym, że nasze działania w Jarosławiu zostały pozytywnie odebrane i docenione przez delegatów. Liczę na dobrą współprace i na to, że wszyscy będziemy potrafili wnieść się ponad ligową rywalizacje i razem popracować na rzecz całego polskiego tenisa stołowego – powiedział K. Dziukiewicz. – A robić jest co. Na konkrety jeszcze za wcześnie, ale największy nacisk chciałbym położyć na szkolenie i organizacje imprez, gdzie już mamy przetarte szlaki. Mamy doświadczenie w imprezach ogólnopolskich, które odbywały się w naszym mieście i zostały ocenione bardzo wysoko – dodał.
Pierwsze posiedzenie nowego zarządu zaplanowane zostało na 8 listopada br. Wtedy zostanie ustalony zakres konkretnych działań każdego z członków nowych władz PZTS.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze