23 lutego wychowanek Szkółki Piłkarskiej Orzełek Przeworsk, Kamil Słoma podpisał 3-letni kontrakt z Ruchem Chorzów.
Niespełna 18-letni Kamil, podopieczny trenera Grzegorza Łuczyka, przez ostatnie 3,5 roku trenował w Resovii Rzeszów. – Dostałem zaproszenie na testy po meczu[paywall] w III lidze z Motorem Lublin – mówi Kamil Słoma. Sportowiec przyznaje, że czeka go jeszcze długa droga i ciężka praca, a to co udało się teraz zrobić, to tylko krok do przodu. – Mam dużo do nadrobienia, ale postaram się wyrównać wszelkie braki tak, aby z każdym dniem było widać efekty, żebym mógł stawać się lepszym zawodnikiem pod każdym względem. Aktualnie trenuję z III-ligowymi rezerwami Ruchu oraz juniorami występującymi w Centralnej Lidze Juniorów. Moim marzeniem i celem jest dostanie się do szerokiej kadry Ruchu i debiut w ekstraklasie – podkreśla Kamil.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze