Kamil Surmiak z Przeworska został powołany do kadry Polski do lat 18 w futsalu. Piłkę nożną zaczął trenować 6 lat temu. Potem jego sportowa kariera potoczyła się bardzo szybko.
– Moja przygoda rozpoczęła się w Szkółce Piłkarskiej „Orzełek” Przeworsk. Po dwóch latach był „Orzeł” Przeworsk. Pierwszym klubem futsalowym, w którym grałem, był Góral Tryńcza. Po dwóch latach zacząłem grać w drużynie Futsal Team Przeworsk. Ponad rok temu na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski zauważyli mnie działacze Rekordu Bielsko-Biała – opowiada Kamil Surmiak.
Ostatnio młody sportowiec został powołany do kadry Polski U-18 w futsalu na turniej UEFA Youth Futsal, który odbędzie się w czeskim Zlinie, gdzie nasza reprezentacja zmierzy się z Czechami, Słowacją i Węgrami.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze