W miejscowości Potok (gmina Jedlicze) doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia. Zderzyły się trzy samochody. Dwie osoby trafiły do szpitala. Uczestnicy wypadku byli trzeźwi.
Do wypadku doszło na drodze krajowej nr 28 w Potoku. Pracujący na miejscu policjanci w komisariatu w Jedliczu wstępnie ustalili, że 35-letni kierujący renaultem nie ustąpił pierwszeństwa i zderzył się z samochodem marki kia sportage. Siłą uderzenia renault został zepchnięty na toyotę, która oczekiwała na bezpieczne włączenie się do ruchu.
Do szpitala została przetransportowana 39-letnia kierująca toyotą oraz jej pasażerka. Obrażenia pozostałych uczestników okazały się niegroźne.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Really your post is really very good and I appreciate it. It’s hard to sort the good from the bad sometimes.You definitely put a new spin on a topic thats been written about for years.https://run3ds.com
Really your post is really very good and I appreciate it. It’s hard to sort the good from the bad sometimes.You definitely put a new spin on a topic thats been written about for years.https://run3ds.com