Jak co roku, w okresie od Trzech Króli do Środy Popielcowej, Przemyskie Centrum Kultury i Nauki „Zamek” organizuje koncerty, podczas którego swoje artystyczne zdolności prezentują młodzi przemyscy artyści.
Impreza odbyła się na scenie Zamku Kazimierzowskiego. Dla przemyskiej publiczności wystąpili tancerze Zespołu Pieśni i Tańca „Przemyśl”, wokalistki reprezentujące Klub 5. Batalionu Strzelców Podhalańskich w Przemyślu oraz młodzi tancerze ze Szkoły Tańca „A –Z”. Wszystkich przybyłych na to wydarzenie przywitała i karnawałową imprezę rozpoczęła dyrektor Przemyskiego Centrum Kultury Nauki ZAMEK Renata Nowakowska.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze