Reklama

Karpackie Biennale Grafiki Dzieci i Młodzieży w przemyskim CK

23 października w Centrum Kulturalnym w Przemyślu odbędzie się uroczystość podsumowująca 11. Karpackie Biennale Grafiki Dzieci i Młodzieży.

Konkurs łączy młodych ludzi z Polski, Ukrainy, Węgier, Rumunii i Słowacji. Ich sny, marzenia, tęsknoty i wyobrażenia są przedstawiane za pośrednictwem klasycznej grafiki, jak druk wypukły czy wklęsły oraz poprzez alternatywne techniki.

Tego dnia nastąpi także otwarcie wystawy grafiki doktora Tomasza Winiarskiego oraz spotkanie artysty z młodzieżą z Podkarpacia, z równoczesną transmisją online dla pozostałych uczestników, w tym z krajów partnerskich.

Uczestnicy obejrzą wizualny, plastyczno-słowno-muzyczny, z elementami animacji spektakl Teatru Puppetterra w reżyserii Jarosława Figury.

Zapraszamy!


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości