23 października w Centrum Kulturalnym w Przemyślu odbędzie się uroczystość podsumowująca 11. Karpackie Biennale Grafiki Dzieci i Młodzieży.
Konkurs łączy młodych ludzi z Polski, Ukrainy, Węgier, Rumunii i Słowacji. Ich sny, marzenia, tęsknoty i wyobrażenia są przedstawiane za pośrednictwem klasycznej grafiki, jak druk wypukły czy wklęsły oraz poprzez alternatywne techniki.
Tego dnia nastąpi także otwarcie wystawy grafiki doktora Tomasza Winiarskiego oraz spotkanie artysty z młodzieżą z Podkarpacia, z równoczesną transmisją online dla pozostałych uczestników, w tym z krajów partnerskich.
Uczestnicy obejrzą wizualny, plastyczno-słowno-muzyczny, z elementami animacji spektakl Teatru Puppetterra w reżyserii Jarosława Figury.
Zapraszamy!

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze