Reklama

Karta Przemyślanina już niebawem? Jakie będą benefity z jej posiadania?

Pomysł powstania Karty Przemyślanina krążył w kuluarach przemyskiej, politycznej rzeczywistości już kilka lat temu. Mogłoby się zdawać, że jeszcze tylko krok dzieli miasto od jej wprowadzenia.

Jak poinformował ostatnio przemyski magistrat:

„Trwają prace nad stworzeniem projektu, który pozwoli na wprowadzenie dla mieszkańców naszego miasta, zameldowanych lub rozliczających podatek dochodowy w Przemyślu, Karty Mieszkańca.”

Ta z kolei ma umożliwić[paywall] korzystanie w łatwiejszy sposób z wielu usług na terenie miasta.

Karta ma oferować nowe możliwości, ułatwiać poruszanie się po mieście i sprawić – cytując urząd:„że w Przemyślu będzie się żyło jeszcze lepiej”.

Jak na razie trwa budowanie oferty. Magistrat wyraża nadzieję, że coraz więcej podmiotów będzie chciało dołączyć do programu i honorować posiadaczy Karty Przemyślanina ulgami i benefitami.


MR
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama