Pomysł powstania Karty Przemyślanina krążył w kuluarach przemyskiej, politycznej rzeczywistości już kilka lat temu. Mogłoby się zdawać, że jeszcze tylko krok dzieli miasto od jej wprowadzenia.
Jak poinformował ostatnio przemyski magistrat:
„Trwają prace nad stworzeniem projektu, który pozwoli na wprowadzenie dla mieszkańców naszego miasta, zameldowanych lub rozliczających podatek dochodowy w Przemyślu, Karty Mieszkańca.”
Ta z kolei ma umożliwić[paywall] korzystanie w łatwiejszy sposób z wielu usług na terenie miasta.
Karta ma oferować nowe możliwości, ułatwiać poruszanie się po mieście i sprawić – cytując urząd:„że w Przemyślu będzie się żyło jeszcze lepiej”.
Jak na razie trwa budowanie oferty. Magistrat wyraża nadzieję, że coraz więcej podmiotów będzie chciało dołączyć do programu i honorować posiadaczy Karty Przemyślanina ulgami i benefitami.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze