Wnioskowali o 146 tys. 910 zł. Mogą jednak otrzymać łącznie 79 tys. 962 zł. Podmioty, które zgłosiły chęć udziału w zadaniu pn.: „Ograniczanie zachowań ryzykownych związanych z używaniem alkoholu, zażywaniem narkotyków oraz innych substancji psychoaktywnych przez dzieci i młodzież” tytułem „Wspieranie programów wychowawczych z elementami profilaktyki uzależnień w czasie wypoczynku letniego”, są coraz bliżej otrzymania grantów.
Zachowania ryzykowne, o których mowa, to te, które prowadzą do negatywnych – zarówno dla zdrowia fizycznego, psychicznego, jak i otoczenia społecznego – konsekwencji. Mogą to być m.in.: palenie tytoniu, używanie środków psychoaktywnych, zachowania agresywne i przestępcze oraz wczesna aktywność seksualna.
Żaden z podmiotów, który zgłosił chęć udziału w zadaniu mającym na celu uświadamianie dzieci i młodzieży oraz profilaktykę uzależnień, nie otrzymał wnioskowanej kwoty dotacji. Jednak zawsze lepsze coś niż nic.
Do Zgromadzenia Sióstr św. Michała Archanioła w Miejscu Piastowym powędruje 10 tys. 440 zł, UKS „Basket 15” otrzyma 12 tys. 663 zł, Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Żeńskiej Koszykówki w Przemyślu „Basket GO” – 4 tys. 575 zł, UKS „Tempo 5” – 11 tys. 700 zł, Międzyszkolny UKS „Niedźwiadki” – 8 tys. 400 zł, UKS przy SP nr 14 – 12 tys. 100 zł, UKS „15” – 13 tys. 500 zł, a Stowarzyszenie Turystyczno-Sportowe „Róża Wiatrów” – 6 tys. 584 zł. Fundusze nie zostały przyznane MKS „Polonia”.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze