Reklama

Katastrofa Polonii. Piast lepszy w derbach od JKS 1909. Hat-trick Kamila Aaba!

30 i 31 marca br. piłkarze IV ligi podkarpackiej rozegrali 21. kolejkę mistrzowskich spotkań.

Ledwie przez jedną kolejkę przemyska Polonia cieszyła się z pozycji wicelidera tabeli. Po fatalnym występie na własnym boisku i zasłużonej porażce z Wisłokiem Wiśniowa podopieczni Krzysztofa Łętochy spadli na 4. miejsce. Ciekawie było w Tuczempach, gdzie Piast wygrał derby powiatu jarosławskiego z JKS 1909. Hat-trickiem popisał się, znajdujący się w znakomitej formie od początku rundy wiosennej, Kamil Aab. Drugi raz z rzędu przegrał na własnym boisku KS Wiązownica. Tym razem podopieczni grającego trenera Walerija Sokołenki minimalnie ulegli Izolatorowi Boguchwała. Orzeł Przeworsk przegrał ważny mecz dla układu dolnej części tabeli i ma coraz mniejszą przewagę nad strefą zagrożoną relegacją z IV ligi.


Polonia Przemyśl – Wisłok Wiśniowa 1:3 (0:2)
Bramki: 0:1 Maślany 40 min, 0:2 Maślany 45.+1 min, 0:3 Stanisz 63. min, 1:3 Kłusek 84. min.
Polonia: Cisek – Solarz, Kuźniar, Andreasik, Pelc – Błahuciak – Głuszko (71. Kiełbasa), Kłusek, Kazek, Worobiej (65. Terentiew) – Wanat.
Wisłok: Wieczerzak – Kozubek, Kocój, Skała, Guzek – M. Szymański (78. Krok), Maik (82. Zimny), Maślany, Stanisz (66. Rutyna), Kuta – K. Szymański (71. Kowal).
Sędziował: Arkadiusz Tomasiewicz (Dębica). Żółte kartki: Kuźniar, Sedlaczek (na ławce rezerwowych) oraz Skała, Kozubek, Zimny i Kuta. Czerwone kartki: Kuźniar (46. – druga żółta) i Solarz (88. – faul). Widzów: 100.


mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Gość - niezalogowany 2019-03-31 22:25:09

    Dlaczego Arczi nie broni

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama