30 i 31 marca br. piłkarze IV ligi podkarpackiej rozegrali 21. kolejkę mistrzowskich spotkań.
Ledwie przez jedną kolejkę przemyska Polonia cieszyła się z pozycji wicelidera tabeli. Po fatalnym występie na własnym boisku i zasłużonej porażce z Wisłokiem Wiśniowa podopieczni Krzysztofa Łętochy spadli na 4. miejsce. Ciekawie było w Tuczempach, gdzie Piast wygrał derby powiatu jarosławskiego z JKS 1909. Hat-trickiem popisał się, znajdujący się w znakomitej formie od początku rundy wiosennej, Kamil Aab. Drugi raz z rzędu przegrał na własnym boisku KS Wiązownica. Tym razem podopieczni grającego trenera Walerija Sokołenki minimalnie ulegli Izolatorowi Boguchwała. Orzeł Przeworsk przegrał ważny mecz dla układu dolnej części tabeli i ma coraz mniejszą przewagę nad strefą zagrożoną relegacją z IV ligi.
Polonia Przemyśl – Wisłok Wiśniowa 1:3 (0:2)
Bramki: 0:1 Maślany 40 min, 0:2 Maślany 45.+1 min, 0:3 Stanisz 63. min, 1:3 Kłusek 84. min.
Polonia: Cisek – Solarz, Kuźniar, Andreasik, Pelc – Błahuciak – Głuszko (71. Kiełbasa), Kłusek, Kazek, Worobiej (65. Terentiew) – Wanat.
Wisłok: Wieczerzak – Kozubek, Kocój, Skała, Guzek – M. Szymański (78. Krok), Maik (82. Zimny), Maślany, Stanisz (66. Rutyna), Kuta – K. Szymański (71. Kowal).
Sędziował: Arkadiusz Tomasiewicz (Dębica). Żółte kartki: Kuźniar, Sedlaczek (na ławce rezerwowych) oraz Skała, Kozubek, Zimny i Kuta. Czerwone kartki: Kuźniar (46. – druga żółta) i Solarz (88. – faul). Widzów: 100.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Dlaczego Arczi nie broni