Niedawno Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Rzeszowie wydała pozytywną opinię na temat przebudowy ulicy Bielskiego w Przemyślu. To jeden z etapów prac planistycznych i jeszcze nie przesądza o konkretnym terminie rozpoczęcia samej inwestycji.
Przebudowa ulicy Bielskiego jest planowana od dawna. Zarząd Dróg Miejskich jest w trakcie opracowywania dokumentacji technicznej, a wspomniane obwieszczenie jest jej niezbędnym elementem, mającym charakter konsultacji społecznych z mieszkańcami[paywall].
– Dopiero po skompletowaniu wszystkich wymaganych dokumentów będzie możliwe staranie się o wydanie zezwolenia na realizację inwestycji drogowej i wtedy ewentualnie będziemy mogli mówić o konkretnych terminach. Oczywiście do realizacji inwestycji konieczne jest także zabezpieczenie pieniędzy w budżecie miasta lub znalezienie innych źródeł finansowania – wyjaśnił rzecznik prasowy Urzędu Miejskiego w Przemyślu Witold Wołczyk.
Sam projekt dotyczy przebudowy odcinka ok. 1200 metrów ul. Marcina Bielskiego, od krzyżówki przy kościele pw. Miłosierdzia Bożego aż do ul. Ignacego Paderewskiego z włączeniem ul. Zofii Chrzanowskiej. Remont ma obejmować nie tylko przebudowę nawierzchni drogi, ale także chodników, oświetlenia oraz jej odwodnienia.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.A po co ję remontować? Przecież to tylko około 1/4 mieszkańców Przemyśla codziennie dojeżdża tędy do pracy o poranku i do domu po południu. Nie lepiej jakąś uliczkę na obrzeżach miasta zrobić, jak choćby Wysockiego czy rok wcześniej Tatarską?
Jak to kiedy? Mamy zimę, jak za oknem spadnie 2m śniegu wtedy roboty ruszą pełną parą.
proponuje ul.Klaczki, kiedys dawno temu zalatali ja mielonym z odzysku asfaltem, eh. a kto jest odpowiedzialny za utzrymanie zieleni tz. iglakow po stronie szkoly CKU????? zaniedbane zapomniane gina co roku.... zarzad d.p. sie klania i co dalej??????? DO ROBOTY!!!!!!!!
Zaorać taniej i ekologicznie
A po co ję remontować? Przecież to tylko około 1/4 mieszkańców Przemyśla codziennie dojeżdża tędy do pracy o poranku i do domu po południu. Nie lepiej jakąś uliczkę na obrzeżach miasta zrobić, jak choćby Wysockiego czy rok wcześniej Tatarską?
Jak to kiedy? Mamy zimę, jak za oknem spadnie 2m śniegu wtedy roboty ruszą pełną parą.