2. edycja organizowanego tydzień przed Wielkanocą kiermaszu w tym roku przypada na sobotę, 1 kwietnia. Od godziny 9 do 17 na placu przy Urzędzie Gminy w Żurawicy czekać będą unikalne ozdoby, rękodzieło i tradycyjne potrawy.
Organizatorzy zapraszają każdego, kto tworzy świąteczne rozmaitości, m.in.: stroiki, pisanki, koszyczki, serwetki i obrusy, kolorowe zające, palmy wielkanocne czy inne atrybuty świąt Wielkiej Nocy, do zgłaszania chęci udziału w kiermaszu.
Nie może zabraknąć smakołyków, więc mile widziane będą: Koła Gospodyń Wiejskich, Kluby Senior+, właściciele stoisk gastronomicznych i winnic, sadownicy, pszczelarze i inni lokalni wytwórcy żywności.
Udział wystawców w imprezie jest bezpłatny. Warunkiem udziału jest schludne, nawiązujące do świąt stoisko.
Zgłaszać się można do 20 marca br. Ilość miejsc jest ograniczona. Szczegóły pod nrem 16 671 33 78 w. 29, mejl promocja@zurawica.pl.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze