Reklama

Kierowała rowerem, choć nie mogła ustać na nogach – wydmuchała 2,5 promila

29/05/2015 13:36

Ponad 2,5 promila wykazało badanie alkomatem 46-letniej rowerzystki, która została zatrzymana dziś w nocy przez przemyskich policjantów. Nie mogła ustać o własnych siłach - tylko cudem udało się uniknąć tragedii.

Było tuż po północy, kiedy patrolujący ulicę Ofiar Katynia funkcjonariusze policji zatrzymali 46-letnią rowerzystkę, mieszkankę Przemyśla – powodem interwencji był brak oświetlenia pojazdu. Jakież było ich zdziwienie, kiedy zobaczyli, że kobieta ledwo stoi o własnych siłach i nie jest w stanie się z nimi porozumieć.  Jak się okazało - była w stanie upojenia alkoholowego, a badanie alkomatem wykazało aż 2,5 promila w wydychanym powietrzu. 

W trosce o bezpieczeństwo - zarówno nieroztropnej rowerzystki, jak i innych uczestników ruchu drogowego - uniemożliwiono jej dalszą jazdę, a rower zabezpieczono.  Po wytrzeźwieniu kobieta usłyszy zarzut popełnienia wykroczenia - grozi jej kara grzywny oraz zakaz prowadzenia pojazdów.

 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości