Reklama

Kierowca opla zasnął za kierownicą [ZDJĘCIA]

17/07/2017 14:15

Mimo popołudniowej pory 28-latek opla przysnął za kierownicą. Samochód wpadł do rowu.

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 16 lipca, ok. godz. 14 w Kuźminie w gminie Bircza na drodze wojewódzkiej nr 890. Samochód jechał od strony Krościenka w kierunku Kuźminy. – Przybyli na miejsce funkcjonariusze ustalili, że kierujący oplem astrą 28-letni mężczyzna, podróżujący z trzema pasażerami, w trakcie jazdy przysnął za kierownicą, wjechał do przydrożnego rowu i uderzył w betonowy przepust – informuje aspirant sztabowy Magdalena Stecura z Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu.

Dwaj pasażerowie opla zostali przewiezieni do szpitala. Oplem kierował mieszkaniec powiatu mieleckiego. Był trzeźwy.

Reklama
Na miejscu, oprócz policji i załogi pogotowia ratunkowego, pracowali strażacy z Państwowej Straży Pożarnej w Przemyślu oraz jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej w Birczy i Kuźminie.


fot.OSP KSRG Bircza


fot.OSP KSRG Bircza
pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości