Mimo popołudniowej pory 28-latek opla przysnął za kierownicą. Samochód wpadł do rowu.
Do zdarzenia doszło w niedzielę, 16 lipca, ok. godz. 14 w Kuźminie w gminie Bircza na drodze wojewódzkiej nr 890. Samochód jechał od strony Krościenka w kierunku Kuźminy. – Przybyli na miejsce funkcjonariusze ustalili, że kierujący oplem astrą 28-letni mężczyzna, podróżujący z trzema pasażerami, w trakcie jazdy przysnął za kierownicą, wjechał do przydrożnego rowu i uderzył w betonowy przepust – informuje aspirant sztabowy Magdalena Stecura z Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu.
Dwaj pasażerowie opla zostali przewiezieni do szpitala. Oplem kierował mieszkaniec powiatu mieleckiego. Był trzeźwy.


Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze