Reklama

Kierowca osobówki potrącił matkę z dzieckiem

08/06/2015 11:45

W miniony piątek, w godzinach wieczornych, doszło do wypadku drogowego, w którym ucierpiała matka i jej 4-letnie dziecko. Obydwoje z poważnymi urazami trafili do szpitala w Przemyślu.

Do wypadku doszło na ulicy Wincentego Pola w piątek, 5 czerwca, w godzinach wieczornych (ok. 21.30).  26-letni mężczyzna, przemyślanin,  kierujący samochodem osobowym marki suzuki nie dostosował prędkości na łuku i potrącił kobietę, która w tym czasie wraz ze swoim dzieckiem przechodziła przez jezdnię. Poszkodowani z poważnymi urazami trafili do miejskiego szpitala; po konsultacjach medycznych postanowiono przetransportwować dziecko do szpitala w Rzeszowie.

Jak wynika z ustaleń policji 26­-letni kierowca był trzeźwy. Funkcjonariusze przybyli na miejsce zdarzenia przesłuchali świadków i wykonali oględziny samochodu. Materiał dowodowy zostanie wykorzystany do wyjaśnienia okoliczności zdarzenia.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości