Reklama

Kierowca stracił panowanie nad bmw i uderzył w drzewo. Był pijany

Do zdarzenia doszło w 15 sierpnia, około godz. 12, w Zaborczu na drodze prowadzącej od Kiełkowa w stronę Wylowa.

38-letni kierujący po zderzeniu z drzewem opuścił pojazd o własnych siłach, natomiast pasażer został uwięziony w samochodzie. Pierwszej pomocy obu mężczyznom udzilili udzielili strażacy.

Policjanci ustalili z kolei, że 38-latek siedzący za kierownicą miał 2 promile alkoholu w organizmie, został więc zatrzymany w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu 38-latek miał odpowiedzieć za przestępstwo kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Póki co stracił prawo jazdy.



Przeczytaj też: 8 osób rannych po zderzeniu trzech samochodów


 
san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości