Do zdarzenia doszło w 15 sierpnia, około godz. 12, w Zaborczu na drodze prowadzącej od Kiełkowa w stronę Wylowa.
38-letni kierujący po zderzeniu z drzewem opuścił pojazd o własnych siłach, natomiast pasażer został uwięziony w samochodzie. Pierwszej pomocy obu mężczyznom udzilili udzielili strażacy.
Policjanci ustalili z kolei, że 38-latek siedzący za kierownicą miał 2 promile alkoholu w organizmie, został więc zatrzymany w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu 38-latek miał odpowiedzieć za przestępstwo kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Póki co stracił prawo jazdy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze