Do wypadku doszło wczoraj, 17 bm., po godz. 15 w Jureczkowej na trasie Krościenko – Kuźmina.
Policjanci ustalili, że kierujący ciężarową scanią stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze, kabina uderzyła w drzewo, pojazd przewrócił się na bok, a z naczepy wysypały się przewożone deski. Cieżarówka przez 6 godzin całkowicie blokowała drogę.
Kierujący tirem był kompletnie pijany, miał 3,27 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna nie ucierpiał w wypadku. Trafił do aresztu, po wytrzeźwieniu usłyszy zarzuty popełnienia przestępstwa. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.
Policja apeluje: Jeżeli widzimy kierującego, którego zachowanie wskazuje, że pił wcześniej alkohol, nie bądźmy obojętni w takiej sytuacji. Zareagujmy, zadzwońmy po policję. Jeden telefon może uratować czyjeś życie.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
...i min sie z takim durniem na drodze...
Bandyta!
dobrze mówił Korwin, na takie pijane bydło to szkoda nawet obory