Reklama

Kierowca tira jazdę zakończył na drzewie, miał ponad 3,37 promila!

Do wypadku doszło wczoraj, 17 bm., po godz. 15 w Jureczkowej na trasie Krościenko – Kuźmina.

Policjanci ustalili, że kierujący ciężarową scanią stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze, kabina uderzyła w drzewo, pojazd przewrócił się na bok, a z naczepy wysypały się przewożone deski. Cieżarówka przez 6 godzin całkowicie blokowała drogę.

Kierujący tirem był kompletnie pijany, miał 3,27 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna nie ucierpiał w wypadku. Trafił do aresztu, po wytrzeźwieniu usłyszy zarzuty popełnienia przestępstwa. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Policja apeluje: Jeżeli widzimy kierującego, którego zachowanie wskazuje, że pił wcześniej alkohol, nie bądźmy obojętni w takiej sytuacji. Zareagujmy, zadzwońmy po policję. Jeden telefon może uratować czyjeś życie.

Reklama


fot.KPP Ustrzyki Dolne
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Tomasz9110 - niezalogowany 2015-10-18 13:19:14

    ...i min sie z takim durniem na drodze...

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    mn - niezalogowany 2015-10-18 13:43:38

    Bandyta!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    wqurwiony - niezalogowany 2015-10-18 15:26:59

    dobrze mówił Korwin, na takie pijane bydło to szkoda nawet obory

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama