Jeden prowadził mimo zakazu, drugi po spożyciu alkoholu. Wpadli na ten sam pomysł. By zmylić policjantów, przesiedli się na fotel pasażera. Nie udało im się uniknąć odpowiedzialności.
– W minioną sobotę policyjny patrol zabezpieczający Rajd Rzeszowski zauważył kierującego volkswagenem zatrzymującego się na poboczu. Kierowca i pasażer zamienili się miejscami, po czym pojazd ruszył dalej – informuje KPP Ropczyce. – Policjanci zatrzymali volkswagena do kontroli. 25-latek przyznał, że to on jechał samochodem i przesiadł się na miejsce pasażera. Miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
no nie wiem jak mieliby dać się nabrać