– Obowiązujące nowe stawki za parkowanie, które ponoszą mieszkający poza Przemyślem powodują, że przyjeżdżający po sprawunki i na zakupy coraz częściej szukają wolnego miejsca do zaparkowania w innych rejonach niż strefa płatna. A to powoduje, że dochodzi czasem do sytuacji, w których cierpią na przykład zwykli mieszkańcy. Tak jest choćby na parkingu bibliotecznym przy Grodzkiej, na którym sporo osób zostawia pojazd, by uniknąć opłat parkingowych, które obowiązują już wzdłuż ulicy. Ci, którzy przyjechali stricte do biblioteki, często zmuszeni są odjechać z kwitkiem, bo parking jest pełen, a chyba nie tak powinno to wyglądać
– komentuje Czytelnik. Inny z kolei wskazuje na sytuację dotyczącą szpitalnego parkingu. Są bowiem kierowcy, którzy próbują swoje auta parkować na osiedlu Monte Cassino, chcąc zaoszczędzić na opłatach za bilet, co niekoniecznie cieszy mieszkających na nim.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze