– Przy szpitalu wojewódzkim jest przestronny parking. Rozumiem, że każdy chce zaparkować jak najbliżej wejścia, ale jeśli nie ma takiej możliwości, trzeba auto zostawić gdzieś dalej. Tymczasem często zdarzyło mi się obserwować kierowców, którzy stają tuż przy samych drzwiach wejściowych, tarasując przejazd, albo zastawiają drogę dojazdową do miejsc dla niepełnosprawnych. Bywa, że taki kierowca siedzi w samochodzie i czeka na kogoś, kto akurat opuszcza szpital i do głowy mu nie przyjdzie, że inna osoba, uprawniona do zajmowania koperty dla inwalidów, chciałaby z niej skorzystać. Myślę, że warto zaapelować do takich kierowców o rozsądek.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze