Miała być kładką „Anioła Stróża Polski” względnie „Przemyskiego Niedźwiadka”. Na razie jednak będzie... bezimienna.
Jako pierwsi akcję zbierania podpisów pod wnioskiem o nadanie imienia kładce pieszo-rowerowej nad Sanem zainicjowali parafianie z parafii pw. św. Trójcy w Przemyślu. Zaproponowali nazwę „Anioła Stróża Polski”. Potem z podobną inicjatywą wystąpili członkowie partii Ryszarda Petru, czyli .Nowoczesnej. Podczas specjalnie zorganizowanego happeningu na przemyskim Rynku optowali za imieniem „Przemyskiego Niedźwiadka”. 24 września ub.r. projektowi nazwy kładki nadany został formalny wymiar[paywall]. Szef przemyskiego oddziału .Nowoczesnej Paweł Haliniak złożył w przemyskim magistracie wniosek wraz z podpisami mieszkańców. Podobnie uczynili pomysłodawcy nazwy Anioła Stróża Polski.
Okazuje się, że oba projekty... nie były nawet rozpatrywane. – Dwie propozycje nazwy dla kładki pieszo-rowerowej zostały przedstawione prezydentowi w ramach inicjatywy uchwałodawczej mieszkańców. Niestety, zarówno inicjatorzy nadania nazwy Anioła Stróża Polski, jak i Przemyskiego Niedźwiadka złożyli swoje wnioski niezgodnie z procedurą przewidzianą przez Statut Miasta i w taki sposób, który nie pozwalał na usunięcie braków. Dlatego oba zostały zwrócone inicjatorom i nie były rozpatrywane. Na razie nie przewidujemy nadania kładce nazwy – wyjaśnił rzecznik prasowy przemyskiego magistratu Witold Wołczyk.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Przestańcie z tym aniołem królem Polski - to obciach.
Będzie niebawem intronizacja Jego na króla Polski więc i kładka również nosić będzie owe imię. Pytali Jego o zgodę oszołomy jedne?
Akcja ' Nowoczesnej " do złudzenia przypomina działania kudłatego oszołoma z Lubelszczyzny, który " zasłynął" z podobnych spędów. Te młode dziewczyny nie wiedzą , co czynią wysługując się / być może z braku zajęć / oszołomstwu rumuńskiego najeżdżcy swetru / świadomie z małej litery/. Ubierając koszulki z napisami na gruczołach mlecznych , świadomie lub nie robią jemu reklamę -prawdopodobnie darmową.-
Kładkę nazwać imieniem "Oleszka" trzeba chłopa po wtopie wyborczej podżwignąć,i nie zapomnieć kładki i patrona przemalować!!!
Obciachem jest to , że Krzywcza wybudowała sobie most a Przemyśl kładeczkę .
Przestańcie z tym aniołem królem Polski - to obciach.
Będzie niebawem intronizacja Jego na króla Polski więc i kładka również nosić będzie owe imię. Pytali Jego o zgodę oszołomy jedne?
Akcja ' Nowoczesnej " do złudzenia przypomina działania kudłatego oszołoma z Lubelszczyzny, który " zasłynął" z podobnych spędów. Te młode dziewczyny nie wiedzą , co czynią wysługując się / być może z braku zajęć / oszołomstwu rumuńskiego najeżdżcy swetru / świadomie z małej litery/. Ubierając koszulki z napisami na gruczołach mlecznych , świadomie lub nie robią jemu reklamę -prawdopodobnie darmową.-