Dzisiaj, 7 lipca br., kontrakty z beniaminkiem piłkarskiej III ligi podkarpacko-lubelskiej podpisało dwóch nowych zawodników. To Sebastian Kocój (Sokół Nisko) i Partyk Tur (Stal Stalowa Wola).
Polonia przygotowania do rozgrywek rozpoczęła 2 lipca br. Powoli kształtuje się kadra zespołu, ale Paweł Załoga wciąż testuje nowych zawodników. Pewne jest, że w nadchodzącym sezonie w barwach popularnej „Barcelonki” zobaczymy wspomnianych pomocników Sebastiana Kocója (Sokół Nisko) i Partyka Tura (Stal Stalowa Wola) oraz obrońcę Arkadiusza Cichockiego (powrót z Resovii II Rzeszów). Z drużyną trenują: Piotr Kitor (ostatnio Wólczanka Stal Systems) i Marcin Tur (Stal Stalowa Wola). Być może do zespołu dołączy także Kamil Partyka (Sokół Sieniawa). Treningi po ciężkiej kontuzji wznowił Krystian Kazek. Z Łęcznej wrócili juniorzy: Radosław i Bartłomiej Buksa oraz Sebastian Kozak. Z zespołu odeszli natomiast trzej zawodnicy: Taras Owczar (powrót na Ukrainę), Jakub Kokoć i Artur Kuźma.
Trener Paweł Załoga zaplanował pięć gier kontrolnych. Pierwszą 15 lipca br. z Piastem Tuczempy. Potem kolejno z: Wólczanką Stal Systems, Orłem Przeworsk, Sokołem Sieniawa i Izolatorem Boguchwała.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze