Reklama

Kocój i Tur oficjalnie w Polonii

Dzisiaj, 7 lipca br., kontrakty z beniaminkiem piłkarskiej III ligi podkarpacko-lubelskiej podpisało dwóch nowych zawodników. To Sebastian Kocój (Sokół Nisko) i Partyk Tur (Stal Stalowa Wola).

Polonia przygotowania do rozgrywek rozpoczęła 2 lipca br. Powoli kształtuje się kadra zespołu, ale Paweł Załoga wciąż testuje nowych zawodników. Pewne jest, że w nadchodzącym sezonie w barwach popularnej „Barcelonki” zobaczymy wspomnianych pomocników Sebastiana Kocója (Sokół Nisko) i Partyka Tura (Stal Stalowa Wola) oraz obrońcę Arkadiusza Cichockiego (powrót z Resovii II Rzeszów). Z drużyną trenują: Piotr Kitor (ostatnio Wólczanka Stal Systems) i Marcin Tur (Stal Stalowa Wola). Być może do zespołu dołączy także Kamil Partyka (Sokół Sieniawa). Treningi po ciężkiej kontuzji wznowił Krystian Kazek. Z Łęcznej wrócili juniorzy: Radosław i Bartłomiej Buksa oraz Sebastian Kozak. Z zespołu odeszli natomiast trzej zawodnicy: Taras Owczar (powrót na Ukrainę), Jakub Kokoć i Artur Kuźma.
Trener Paweł Załoga zaplanował pięć gier kontrolnych. Pierwszą 15 lipca br. z Piastem Tuczempy. Potem kolejno z: Wólczanką Stal Systems, Orłem Przeworsk, Sokołem Sieniawa i Izolatorem Boguchwała.


MG
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama