Noworoczny koncert kolęd, który odbył się w galerii „Pod Aniołem”, okraszono wystawą szopek i świątecznych stroików. Chętnych, by pozostać jeszcze chwilę w klimacie Bożego Narodzenia, nie brakowało.
Motywem przewodnim prac wystawienniczych było oczywiście Boże Narodzenie. Dominowały szopki, stroiki, choinki wykonane z papierowej wikliny, szyszek i piórek, wielobarwne bombki wykonane różnymi technikami, sceny biblijne wyrzeźbione w drewnie, obrazy oraz aniołki z bibuły, masy solnej, tkanin i te zrobione na szydełku.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze