Reklama

Kolędy i szopki raz jeszcze

22/01/2015 10:48

Noworoczny koncert kolęd, który odbył się w galerii „Pod Aniołem”, okraszono wystawą szopek i świątecznych stroików. Chętnych, by pozostać jeszcze chwilę w klimacie Bożego Narodzenia, nie brakowało.

Motywem przewodnim prac wystawienniczych było oczywiście Boże Narodzenie. Dominowały szopki, stroiki, choinki wykonane z papierowej wikliny, szyszek i piórek, wielobarwne bombki wykonane różnymi technikami, sceny biblijne wyrzeźbione w drewnie, obrazy oraz aniołki z bibuły, masy solnej, tkanin i te zrobione na szydełku. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości