Reklama

Kolejna ofiara wodny. Utonął 22-latek

06/07/2015 14:40

W niedzielę doszło do tragicznego wypadku na Jeziorem Tarnobrzeskim, utonął 22 letni mieszkaniec powiatu dębickiego.

Jak podaje policja, młody mężczyzna pływał na materacu poza terenem do tego przeznaczonym. Zniknął z pola widzenia, odnaleziono go nieprzytomnego na dnie, mimo reanimacji nie udało się przywrócić czynności życiuowych. Z relacji świadków wynika, że młody mężczyzna spożywał wcześniej alkohol. Nad jezioro przyjechał z rodziną i znajomym.  Policja i prokuratura pracowały na miejscu zdarzenia, wyjaśniając okoliczności.  
E.G
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości