W niedzielę doszło do tragicznego wypadku na Jeziorem Tarnobrzeskim, utonął 22 letni mieszkaniec powiatu dębickiego.
Jak podaje policja, młody mężczyzna pływał na materacu poza terenem do tego przeznaczonym. Zniknął z pola widzenia, odnaleziono go nieprzytomnego na dnie, mimo reanimacji nie udało się przywrócić czynności życiuowych. Z relacji świadków wynika, że młody mężczyzna spożywał wcześniej alkohol. Nad jezioro przyjechał z rodziną i znajomym. Policja i prokuratura pracowały na miejscu zdarzenia, wyjaśniając okoliczności.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze