Reklama

Kolejne celnicze ślubowanie. Znowu więcej pań!

10 kobiet i 6 mężczyzn znalazło się w kolejnej w br. grupie osób, które złożyły w br. grupie osób, które złożyły „celnicze” ślubowanie.

Uroczystość odbyła się w siedzibie Podkarpackiego Urzędu Celno- Skarbowego w Przemyślu. Każda z 16 osób wypowiedziała znamienne i zobowiązujące słowa: „Świadomy podejmowanych obowiązków funkcjonariusza Służby Celno- Skarbowej ślubuję wiernie służyć Rzeczypospolitej Polskiej, przestrzegać Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej i obowiązującego porządku prawnego, rzetelnie wykonywać powierzone mi zadania oraz strzec dobrego imienia służby, honoru i godności funkcjonariusza, a także przestrzegać zasad etyki zawodowej”[paywall].

Ślubowanie w asyście pocztu sztandarowego przyjął dyrektor Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie Witold Mrozek. Wśród ślubujących było 10 kobiet i 6 mężczyzn. Trafią oni do służby m.in. w drogowych przejściach granicznych w: Medyce, Korczowej, Budomierzu, lotniczym przejściu granicznym w Jasionce oraz kolejowym w Medyce.

Reklama

– Zajmować się będą także między innymi kontrolą celno- skarbową rynku. To kolejna grupa funkcjonariuszy, którzy stopniowo zasilają szeregi podkarpackiej Krajowej Administracji Skarbowej w ramach realizowanych naborów. Podczas dwuletniej służby przygotowawczej, funkcjonariusze będą teoretycznie i praktycznie przygotowywać się do wykonywania obowiązków służbowych – wyjaśniła rzecznik prasowy Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie asp. Edyta Chabowska.

Od początku br. do Służby Celno-Skarbowej na Podkarpaciu wstąpiło ponad 100 osób.
KiB
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama