Reklama

Kolejne ulice oddane do użytku po remoncie

Wczoraj odebrano wyremontowane drogi powiatowe w Jarosławiu, to ulice: Pasieka, Stawki, Batalionów Chłopskich.

Inwestycję miasto sfinansowało wspólnie z powiatem. 


Modernizacja i przebudowa:

ul. Pasieka –108 tys. zł, po 54 tys. zł wyłożyły miasto i powiat jarosławski  ul. Stawki ł – 240 tys. zł. Ulica ta została poszerzona do 5,5 metra. Wkład miasta i powiatu wyniósł w tym przypadku po 120 tys. zł ul. Batalionów Chłopskich – 192 tys. zł, miasto i powiat po 96 tys. zł.

 


fot.UM Jarosław
Zmodernizowana nawierzchnia


fot.UM Jarosław
san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama