Reklama

Kolejni dołączyli do celniczej załogi. 11 kobiet i 9 mężczyzn złożyło przysięgę

11 kobiet i 9 mężczyzn złożyło przysięgę, wstępując w szeregi służby celno-skarbowej. Do uroczystości doszło 5 maja br., w Podkarpackim Urzędzie Celno-Skarbowym w Przemyślu. Ślubowanie, w asyście pocztu sztandarowego, przyjął dyrektor Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie Witold Mrozek.

20 funkcjonariuszy, wśród których przewagę ponownie miały panie, trafi do służby w drogowych przejściach granicznych w: Medyce, Korczowej, Budomierzu, a także do Oddziału Celnego Kolejowego Przemyśl – Medyka oraz Oddziału Celnego w Rzeszowie.

Zajmować się będą również m.in[paywall]. kontrolą celno-skarbową rynku.

– To kolejna grupa osób, które stopniowo zasilają szeregi podkarpackiej Krajowej Administracji Skarbowej w ramach realizowanych naborów. Nowych funkcjonariuszy czeka teraz dwuletni okres służby przygotowawczej, której celem jest teoretyczne i praktyczne przygotowanie do wykonywania obowiązków służbowych – poinformowała rzecznik prasowy Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie aspirant Edyta Chabowska.

Reklama
Od początku br. na Podkarpaciu w szeregi celników wstąpiło ponad 70 funkcjonariuszy. Jeszcze w tym miesiącu akty mianowania otrzyma kolejna grupa nowo przyjętych funkcjonariuszy.


fot.KAS Rzeszów
KiB
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama