11 kobiet i 9 mężczyzn złożyło przysięgę, wstępując w szeregi służby celno-skarbowej. Do uroczystości doszło 5 maja br., w Podkarpackim Urzędzie Celno-Skarbowym w Przemyślu. Ślubowanie, w asyście pocztu sztandarowego, przyjął dyrektor Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie Witold Mrozek.
20 funkcjonariuszy, wśród których przewagę ponownie miały panie, trafi do służby w drogowych przejściach granicznych w: Medyce, Korczowej, Budomierzu, a także do Oddziału Celnego Kolejowego Przemyśl – Medyka oraz Oddziału Celnego w Rzeszowie.
Zajmować się będą również m.in[paywall]. kontrolą celno-skarbową rynku.
– To kolejna grupa osób, które stopniowo zasilają szeregi podkarpackiej Krajowej Administracji Skarbowej w ramach realizowanych naborów. Nowych funkcjonariuszy czeka teraz dwuletni okres służby przygotowawczej, której celem jest teoretyczne i praktyczne przygotowanie do wykonywania obowiązków służbowych – poinformowała rzecznik prasowy Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie aspirant Edyta Chabowska.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Od lat partyjna i klerykalna "garbarnia"