Rada Nadzorcza Przedsiębiorstwa Gospodarki Mieszkaniowej w Przemyślu ogłosiła kolejny konkurs na stanowisko prezesa zarządu tej spółki. Dokumenty można składać do 4 grudnia, do g. 13.00.
Pierwszy konkurs na prezesa został unieważniony, ponieważ w ocenie komisji żaden z sześciu kandydatów nie wykazał odpowiednich kompetencji. W lipcu br. odwołany z tego stanowiska został Tomasz Zaleszczyk, a funkcję tę rada nadzorcza powierzyła dotychczasowemu wiceprezesowi Witoldowi Filipkowi[paywall]. Mimo tej nominacji rada ogłosiła konkurs na nowego prezesa.
Według wymogów, kandydat powinien m.in. posiadać wyższe wykształcenie, 3-letnie doświadczenie na stanowiskach kierowniczych lub samodzielnych albo wynikające z prowadzenia działalności gospodarczej na własny rachunek oraz znać zasady funkcjonowania i zarządzania spółką prawa handlowego.
W konkursie nie może wystartować pracownik biura poselskiego, senatorskiego lub posła do Parlamentu Europejskiego ani osoba pełniąca funkcję społecznego współpracownika takiego biura.
Dokumenty należy składać w siedzibie PGM do 4 grudnia br., do g. 13.00. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie internetowej spółki.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Tylko wyjątkowo krótko zapytam , co dla fanów moich wpisów radosne , zresztą pisałem o tym niemal od zawsze , czy w 60 tysięcznej podobno jeszcze mieścinie nie ma odpowiednich , wykształconych i kompetentnych ludzi by pokierować marnym zresztą zresztą PGM. Piszę marnym bo właściwie przedsiębiorstwo to nie wykonuje niemal żadnych remontów nawet zwykłego pomalowania należących do niego głównie starych domów i budynków obdartych do cegły z tynków , wiem że na każde zapytanie dlaczego nic się nie remontuje np. na mojej Kopernika , Czarnieckiego czy Bohaterów Getta czyli ulic w pobliżu dworców PKP i PKS słyszy się od wielu , wielu lat , bo nie ma na to pieniędzy , lub ta kamienica nie jest nasza , nie należy do nas. A więc coś takiego będzie w nieskończoność , panie Bakun, Majkowski i cała dobra kukizowska zmiano , to pod waszym adresem . Chcecie rewitalizować rynki , rybie place w co oczywiście nie wierzę to raczej fantastyka ale zapraszam przynajmniej raz na spacerek po drugiej stronie Przemyśla czyli głównie na ul. Kopernika i Czarnieckiego wtedy zobaczą Przemyśl w pigułce , a jaki widok zobaczą za kilka miesięcy ewentualni turyści w co wątpię czy przyjadą z Wiednia czy Pragi , pomyślą że tu na tych ulicach dodając ruiny koszar austriackich czyli dawnej Pomony od razu zapytają czy tu czyli na Czarnieckiego i Kopernika zaczyna się zwiedzanie Twierdzy Przemyśl. Kto nie wierzy zapraszam na spacerek niedzielny na ten skansen również a przede wszystkim mera Przemyśla Bakuna i rajców miejskich z nad aktywnym ale w gadaniu i fantazjowaniu Majkowskim na czele , a jak nie skorzystają , zrobią błąd. Tyle na dzisiaj , moi drodzy fani stali wielbicie mojej internetowej prozy.
widocznie nie ma wykształconych, mądrych ludzi by kierować Przemyślem. może sie mylę. A ulice Kopernika, , Sportowa, Czarneckiego to są ulice dobrego interesu wiec nie wolno tych ulic ruszać.
Teraz prezesem będzie pan b....,to może się coś zmieni
Trzeba zadzwonić do Banasia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tylko wyjątkowo krótko zapytam , co dla fanów moich wpisów radosne , zresztą pisałem o tym niemal od zawsze , czy w 60 tysięcznej podobno jeszcze mieścinie nie ma odpowiednich , wykształconych i kompetentnych ludzi by pokierować marnym zresztą zresztą PGM. Piszę marnym bo właściwie przedsiębiorstwo to nie wykonuje niemal żadnych remontów nawet zwykłego pomalowania należących do niego głównie starych domów i budynków obdartych do cegły z tynków , wiem że na każde zapytanie dlaczego nic się nie remontuje np. na mojej Kopernika , Czarnieckiego czy Bohaterów Getta czyli ulic w pobliżu dworców PKP i PKS słyszy się od wielu , wielu lat , bo nie ma na to pieniędzy , lub ta kamienica nie jest nasza , nie należy do nas. A więc coś takiego będzie w nieskończoność , panie Bakun, Majkowski i cała dobra kukizowska zmiano , to pod waszym adresem . Chcecie rewitalizować rynki , rybie place w co oczywiście nie wierzę to raczej fantastyka ale zapraszam przynajmniej raz na spacerek po drugiej stronie Przemyśla czyli głównie na ul. Kopernika i Czarnieckiego wtedy zobaczą Przemyśl w pigułce , a jaki widok zobaczą za kilka miesięcy ewentualni turyści w co wątpię czy przyjadą z Wiednia czy Pragi , pomyślą że tu na tych ulicach dodając ruiny koszar austriackich czyli dawnej Pomony od razu zapytają czy tu czyli na Czarnieckiego i Kopernika zaczyna się zwiedzanie Twierdzy Przemyśl. Kto nie wierzy zapraszam na spacerek niedzielny na ten skansen również a przede wszystkim mera Przemyśla Bakuna i rajców miejskich z nad aktywnym ale w gadaniu i fantazjowaniu Majkowskim na czele , a jak nie skorzystają , zrobią błąd. Tyle na dzisiaj , moi drodzy fani stali wielbicie mojej internetowej prozy.
widocznie nie ma wykształconych, mądrych ludzi by kierować Przemyślem. może sie mylę. A ulice Kopernika, , Sportowa, Czarneckiego to są ulice dobrego interesu wiec nie wolno tych ulic ruszać.
Teraz prezesem będzie pan b....,to może się coś zmieni