Reklama

Kolejny pirat pędzi autostradą A4 pod prąd [WIDEO]

Sytuacja nagrana przez naszą Czytelniczkę zmierzającą w kierunku Rzeszowa w poniedziałek, 5 września, niedaleko zjazdu na Łańcut.

Jak widać ostatnio publikowane przez nas nagranie nie obrazowało jednostkowej sytuacji. 

Inny mistrz kierownicy śmigał autostradą A4 pod prąd zaledwie 3 dni wcześniej.

Jest to (kolejny już) przykład kompletnego braku wyobraźni i pogwałcenia elementarnych zasad bezpieczeństwa ruchu drogowego.

AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Ja13 - niezalogowany 2016-09-16 21:30:16

    Nie ma dziwne... Pewnie starszy człowiek.... 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    ja - niezalogowany 2016-09-17 10:07:32

    tak wszyscy tęsknimy za autostradami, a jak się okazuje co jakiś czas nie wszyscy umieją po nich jeździć

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    gość 2016-09-17 11:14:05

    Tragedia wisi w powietrzu. Szkoda tylko, że zginą niewinni ludzie. Wjechać na autostradę pod prąd to naprawdę jest sztuka.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama