Sytuacja nagrana przez naszą Czytelniczkę zmierzającą w kierunku Rzeszowa w poniedziałek, 5 września, niedaleko zjazdu na Łańcut.
Jak widać ostatnio publikowane przez nas nagranie nie obrazowało jednostkowej sytuacji.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Nie ma dziwne... Pewnie starszy człowiek....
tak wszyscy tęsknimy za autostradami, a jak się okazuje co jakiś czas nie wszyscy umieją po nich jeździć
Tragedia wisi w powietrzu. Szkoda tylko, że zginą niewinni ludzie. Wjechać na autostradę pod prąd to naprawdę jest sztuka.
Nie ma dziwne... Pewnie starszy człowiek....
tak wszyscy tęsknimy za autostradami, a jak się okazuje co jakiś czas nie wszyscy umieją po nich jeździć
Tragedia wisi w powietrzu. Szkoda tylko, że zginą niewinni ludzie. Wjechać na autostradę pod prąd to naprawdę jest sztuka.