Reklama

Kolejny rekord zgonów w Polsce. Wzrost zakażeń w okolicy Przemyśla

W Polsce mamy 25 571 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem. Z powodu COVID-19 zmarło 119 osób, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarło 429 osób.

Z kolei obecnie na terenie województwa podkarpackiego pod nadzorem pozostaje 6 osób, 25356 poddanych jest kwarantannie, a w izolacji przebywa 19637 osób. Hospitalizacje https://rzeszow.uw.gov.pl/koronawirus/

W dniach 18,23,24,29,30 października oraz 1-13 listopada br. zmarło 40 mieszkańców województwa podkarpackiego: • 10 kobiet – z powiatu jarosławskiego (76), dębickiego (61,70), przeworskiego (45), mieleckiego (80), stalowowolskiego (68), ropczycko-sędziszowskiego (93), leżajskiego (76,62), krośnieńskiego (84). • 30 mężczyzn – z powiatu jarosławskiego (73,74,78), dębickiego (68,86,72,85), przeworskiego (64), brzozowskiego (86), mieleckiego (73,83,92,67,81,66,79,79,86), stalowowolskiego (68,81), ropczycko-sędziszowskiego (87,75,79,69), leżajskiego (85,87,54), krośnieńskiego (86) i Rzeszowa (81,87).

Kolejne 678 osób, które zwolniono z izolacji to mieszkańcy 20 powiatów województwa podkarpackiego.

Nowe 1162 potwierdzone przypadki wg powiatów: • 19 – bieszczadzki • 19 – brzozowski • 80 – dębicki • 56 – jarosławski • 50 – jasielski • 30 – kolbuszowski • 40 – miasto Krosno • 75 – krośnieński • 33 – leski • 8 – leżajski • 47 – lubaczowski • 37 – łańcucki • 66 – mielecki • 83 – niżański • 54 – miasto Przemyśl • 50 – przemyski • 47 – przeworski • 24 – ropczycko-sędziszowski • 21 – miasto Rzeszów • 43 – rzeszowski • 84 – sanocki • 94 – stalowowolski • 48 – strzyżowski • 25 – miasto Tarnobrzeg • 29 – tarnobrzeski


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Julian - niezalogowany 2020-11-14 13:10:47

    Jest na pewno więcej zakażeń ludzie nie chcą zgłaszać albo iść na kwaranntane bo 80 % na L4 chodzą do pracy i zarażają

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    JP - niezalogowany 2020-11-14 18:45:00

    Wiele osób, objawiających symptomy zakażenia gra w klasyczną rosyjską ruletkę i ryzykuje stając przed dylematem " uda się, albo się nie uda". W przypadku niektórych decyduje proza życia (trzeba utrzymać rodzinę, kto się nią zajmie jak mnie nie będzie, z czego utrzymamy się jak w związku z chorobą stracę pracę itd.), w wielu innych - obawa, a często strach przed szpitalem, skoro tak wiele z nich - z wielu powodów - powoli zmienia się w umieralnie.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    iga - niezalogowany 2020-11-14 20:01:43

    Dużo osób,ma wybór albo praca ,albo L4 i kwarantanna, ci co przechodzą lekko,pracują,/zarażają innych i kółko się zamyka.Wina rządzących,  brak wsparcia,pozorowane działania propaganda większa jak w 1945 r i cały ten okres komunistyczny.Komuniści gdyby mieli takich politruków jak dzisiejszy rządzący to by do dziś przetrwali.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości