Reklama

Kolejny śmiertelny wypadek. Bmw zderzyło się z volvo [ZDJĘCIA]

17/10/2016 17:00

Jedna osoba zginęła w czołowym zderzeniu volvo z bmw w Głogowie Małopolskim.

Do wypadku doszło dzisiaj w nocy po godz. 1. Na obwodnicy czołowo zderzyły się osobowe volvo i bmw. – Na podstawie relacji jednego z uczestników zdarzenia, 24-letniego kierowcy volvo, policjanci ustalili wstępnie przebieg wypadku. Kierujący volvo jadąc w kierunku Rzeszowa zauważył, że nadjeżdżające z przeciwnego kierunku bmw zjechało na jego pas ruchu. Chcąc uniknąć zderzenia 24-latek zjechał na przeciwny pas. W tym momencie kierujący bmw wrócił na swój pas, gdzie doszło do zderzenia samochodów – podaje serwis prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.

W wyniku zderzenia śmierć poniósł pasażer volvo, 24-letni mężczyzna. Podróżujący volvo to mieszkańcy województwa świętokrzyskiego. Bmw kierował 21-latek z Kolbuszowej. Ponieważ mężczyzna odmówił poddania się badaniu trzeźwości, pobrano od niego krew. Krew pobrano również od kierującego volvo. W miejscu wypadku przez kilka godzin droga była zablokowana, a policjanci wyznaczyli objazdy.
pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Henryk - niezalogowany 2016-10-17 17:05:43

    Niech rodzina pasażera skontaktuje się z www.gbo.com.pl oni wam pomogą!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Xxx - niezalogowany 2016-10-17 18:29:57

    W czym pomogą? W przywróceniu życia młodemu chłopakowi? Reklama nie na miejscu...

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Spectre - niezalogowany 2016-10-17 22:02:46

    Głupota ,brawura  ,bezmyślność,debilizm i cwaniactwo jest w niektórych młodych głównie ludziach,którzy myślą ,że wszystko im wolno.Tacy nie powinni dostać prawa jazdy .Nie poddał się debil badaniom na trzeźwość(czyli sam się przyznał) bo był pod wpływem alkoholu lub narkotyków,Nie ważne czyim jest synem powinien dostać dożywocie a jak już udowodnią mu ,że nie był trzeźwy to kare śmierci(której niestety nie ma)  bo to było zabójstwo.Jestem za tym,żeby takie śmieci ludzkie sami się powybijali ale niestety giną przy tym niewinni ludzie.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości