Reklama

Kolizja na „bezkolizyjnym” rondzie w Przemyślu [WIDEOREJESTRATOR]

Teoretycznie na rondach turbinowych nie powinno dochodzić do sytuacji kolizyjnych. Ale bywa i tak...Rondo Paderborn na ul. Lwowskiej w Przemyślu.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Ole - niezalogowany 2020-02-13 12:39:29

    Po prostu kierowca chciał zjechać nieprawidłowo "ciągła linia" i zatrzymał się próbując skręcić w prawo co doprowadziło do najechania na niego wjeżdżającego. Wina tego co oberwał w tył.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    olo - niezalogowany 2020-02-13 12:53:09

    Zatrzymał się, bo ten po prawej mu wyjechał. 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Iwona - niezalogowany 2020-02-13 13:03:19

    Ole, chyba żartujesz. Wina tego po prawej, co wjeżdżał ja rondo. Ma ustąp? Ma! Tam są zwężenia do jednego pasa przeciez

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości