Urząd Miasta i Gminy w Kańczudze przystępuje do realizacji wartej 1,8 miliona inwestycji. Właśnie podpisano umowę z wykonawcą kompleksowej wymiany oświetlenia ulicznego.
Wymienione zostaną aż 1238 lampy na terenie miasta i gminy oraz 5 szaf sterujących oświetleniem ulicznym. Co więcej sieć zostanie zmodernizowana w ten sposób, że możliwe będzie precyzyjne jej[paywall] monitorowanie – mówiąc najprościej, zarządzający oświetleniem na terenie miasta i gminy będą mogli szybciej i sprawniej lokalizować miejsca, gdzie nastąpiła jakaś usterka, a co za tym idzie, szybciej ją usunąć. Wymiana lamp rozłożona jest w czasie, wystartuje najpóźniej do połowy sierpnia, ma się zakończyć do końca roku 2022. Nie tylko zakres przedsięwzięcia imponuje. Inwestycja będzie jedną z droższych na ternie Kańczugi w tej kadencji, modernizacja infrastruktury oświetlenia ulicznego pochłonie 1 mln 795 tys. zł.
Umowę na realizację inwestycji podpisano 8 czerwca. Jej sygnatariuszem był burmistrz Kańczugi Andrzej Żygadło przy kontrasygnacie zastępcy skarbnika Aurelii Jamróz oraz Kamil Jamroży, prezes zarządu sp. z o.o. Linter Energia Rzeszów.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze