Reklama

Kompleksowa wymiana oświetlenia

21/06/2020 08:33

Urząd Miasta i Gminy w Kańczudze przystępuje do realizacji wartej 1,8 miliona inwestycji. Właśnie podpisano umowę z wykonawcą kompleksowej wymiany oświetlenia ulicznego.

Wymienione zostaną aż 1238 lampy na terenie miasta i gminy oraz 5 szaf sterujących oświetleniem ulicznym. Co więcej sieć zostanie zmodernizowana w ten sposób, że możliwe będzie precyzyjne jej[paywall] monitorowanie – mówiąc najprościej, zarządzający oświetleniem na terenie miasta i gminy będą mogli szybciej i sprawniej lokalizować miejsca, gdzie nastąpiła jakaś usterka, a co za tym idzie, szybciej ją usunąć. Wymiana lamp rozłożona jest w czasie, wystartuje najpóźniej do połowy sierpnia, ma się zakończyć do końca roku 2022. Nie tylko zakres przedsięwzięcia imponuje. Inwestycja będzie jedną z droższych na ternie Kańczugi w tej kadencji, modernizacja infrastruktury oświetlenia ulicznego pochłonie 1 mln 795 tys. zł.

Umowę na realizację inwestycji podpisano 8 czerwca. Jej sygnatariuszem był burmistrz Kańczugi Andrzej Żygadło przy kontrasygnacie zastępcy skarbnika Aurelii Jamróz  oraz Kamil Jamroży, prezes zarządu sp. z o.o. Linter Energia Rzeszów.

Reklama


pck
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości